Nick911 Creative Commons License 2007.07.22 0 0 1301

Hello

Voltam kozmetikusnál. Egyántalán nem fájt (na jó tényleg minimálisan de utánna amikor végeztünk szinte azonnal elmult). Nagyon kedves volt a kozmetikus és szerintem a hely tiszta, rendes, korekt. The Rev: ,,ha bp-i vagy, ez talán jó lehet: http://www.kairoinfraszauna.hu/ és itt le is írják, h miként megy a dolog..." Nem vagyok bp-i de vidéken nem találtam olyat ahol megcsinálják. Kerestem a neten és ott is csak a Kairót találtam ezért oda mentem el. Első alkalomnál amikor felhívtam őket akkor nem sikerült mert Pénteken hívtam és nem volt hely mert arra a hét Szombartra kellett volna, viszont másodszor sikerült. Szokásomhoz híven Pesten eltévedtem, de mivel erre számítottam hamarabb indultam és így is 20-30 percel korábban értem oda. Mire mennem kellett volna addigra már végeztünk is. A hely nem drága és tényleg nagyon jó utánna. Teljes mértékben meg vagyok elégedve mind a hellyel, mind az eredménnyel. Szerintem ezek után nem fogom borotválni föleg azokután hogy akkor amikor nem sikerült bejelentkeznem megvágtam magam egy kicsit (semmi baja csak eszeveszettül fájt). Az sokkal jobban fájt mint a gyanta. Csak ajánlani tudom mindenkinek a Kairót, főleg ha olyanok vagytok a borotvával mint én.

Előzmény: The_Rev (1294)