turp Creative Commons License 2007.07.21 0 0 1611

Hali!

köszi a kielégitő olvasmányt.

Személyes tapasztalataim a cn spray val vannak-és igen rosszak.

Részeget és psichotrop anyag hatása alatt  álló személyek ellen semmit nem ért.-a spray.a cn ---töltényt:DD kilőve mar,de sokkal elviselhetőbb mint a cs.Abban lehet igazad,hogy a cn ha épp hatásos tovább hat mint a cs, hozzászólni nem tudok mert nem volt lehetőségem kipróbálni.Viszont ami nagyon meglepett egy idióta ellen megpróbáltuk használni a paprika sprayt,és semmi hatás nem volt,ekkor jött a cn is de ez sem csinált semmit.tudom ilyen 1000 ből egy,de nekem mért sikerült kifognom fél éven belül két ilyen egymástól különböző esetet.?Az ammónia igen is jó és nagyon elégedett vagyok vele,eddig mindenki megsiratta a napot.(egyedüli gond hogy igen hamar elmúlik a hatása).3% oldat van benne és ebben a töménységben előirás szerű használat mellet nincs jelentős kárositó hatása ,egyébként ha ténylegesen önvédelemre kell használni igazából nem érdekel,hogy a társadalomra veszélyes személy milyen sérülést gyüjt be, a védekezésem során ,ezt a kockázatot neki kell elviselni.Mégis igen érdekes szemlélet,hogy egy állat megakar késelni valakit és  az azzal van elfoglalva,hogy szegény ember nehogy megsérüljön,ha lefújom ,sőt holnap vágja el a nyakát  másnak is.