Babetta72 Creative Commons License 2007.07.18 0 0 11799

Sziasztok!

 

Egy olyan kérdésem lenne hogy mint már párszor emlitettem, rozsdabiztos kétszürős lerakódós rendszerü benzincső rendszerem van (saját találmány :)) ) a két év ota amiota nálam van a 207es babszi fokozatosan figyeltem és üritettem a lerakodott rozsdát a csőrendszerbe, valamint félévente cseréltem a "berendezést". Mára sikerült elérnem hogy mind a két szűrő 90% osan tiszta legyen, és a lerakodás is szinte egy gyufafej nagyságú fél év alatt. (elején hetente eresztettem le belöle ujjlenyomat nagyságú rozsdát)

 

Namost a lényeg hogy amiota pöccre be lett állitva a karbi meg minden időnként mégis csinál olyat hogy nagyon megindul (amilyen jelenség benzin fogyásnál alakul) aztán nagyon fullad aztán egy ideig normális majd bukkanónál megindul. Pár tankolás ota figyelem hogy amint fél tank alá süllyed a benzinmennyiségem akkor csinálja ezt. Erőssen gyanakodni kezdtem a szupi kis benzincső rendszeremre, ami a kelleténél meglehetősen hosszabb. Csak nemtudom hogy ha lecsökkenteném egyszűrősre, és a cső hosszábol is levennék akkor is csak 2-3 centi lenne a külömbség ez a benzin ellátásban ennyit számitana!???

 

Előre is köszi a tippeket és bocs a regényirásért! :))