alu-sas Creative Commons License 2007.07.16 0 0 150308
Mondjuk amit én végig nem értettem az az egész rendezvény verseny jellege. Indulási idő, chipes időmérés, stb. Valahol még a részidőmet is meg akarták mondani menet közben és csak külön felszólításra tekintettek el ettől. Na most lehet, hogy én értettem félre valamit, de azt hittem ez egy klasszikus TT, ahol nincs időmérés csak a szintidőn belüli teljesítés a lényeg. Ehhez mérten álltunk is hozzá a dologhoz. Nem rohantunk, kellemesen elüldögéltünk itt-ott. Persze ezzel még nem volna önmagában semmi bajom, mert ugye aki akarja az nyomja mint állat, de az már kicsit felbosszantott, hogy amikor belecsúsztam egy nyomvályúba és vissza akartam vergődni az útra akkor a mögöttem még biztonságos távolságra jövő két-három "versenyző" leordította a fejem. (Csak át kellett volna menniük a másik oldalra, persze ehhez fékezni is kellett volna egy kicsit.) Az meg hogy azért nem kaptunk kulacsot mert lassan értünk be... hát hogy is mondjam. Szóval köszi Kivi, nem kell kulacs, majd ha kell akkor veszek magamnak 200 Ft-ért. Engem maga a tény bánt.
Előzmény: pROF (150304)