api4 Creative Commons License 2007.07.11 0 0 11758

Szervusz Tóni bá!                                                                                                  Nincs könnyű dolgom,hisz sokmindenről írnék Neked és a fórum többi benzingőzzel átitatott remek fiainak. Ám nem akarok terjedelmes írással elijeszteni senkit,és önzően sok helyet foglalni az oldalon.De mivel bíztatsz fogalmazásomat illetően /amit köszönök /megpróbálok rövid lenni. Rolleralkotóknak gratulálsz, s ez így helyes,hisz János barátommal 3 éjszakán át tíz órát heggesztettünk.Mindent én terveztem: Elöszőr is le a tankot a 2O7esről és azonmód be a Pónikerekeket!Így néztem két órán át. Aztán éjjeleken át nézegettem a Romet vázat,s mikor jónak tünt a kazuáció, felvonyított kezemben a flex...meg a szomszéd kutya, s hentesmunkával kioltottam két szocimotorka életét.Két Ikeásszatyornyi ,,vashulladékkal" állítottam be Jánosomhoz, aki akkor még igen kezdő heggölő volt,de mire elkészültünk már oklevélgyanus lett. /Késöbb még dokumentálom fotóilag ahogy éjfélkor a vázgerincet felállítottuk a betonkeverőre. Nekem már ott féltett kincsé vált a kisvas. Úgyhogy rendőr ide-oda,ezzel én megyek...S fiatalít a bennem pumpálódó adrealin ahogy így a negyvenes éveim dereka felé közeledve úgy lesem őket mint ifjúkoromban mikor Simsonnal ketten bukónélkül átmotoroztunk a Margithíd járdáján a szigetre ahol szintén tilos volt.Persze én is higgadok mint Te,de a minap mikor a Rollert próbakörre bírtam és 15ométerre megpillantottam a kékfehér meseautót,vettem egy hátraarcot és nyélgáz haza!Mivel még próbakörön voltam olyan füstjelet hagytam magammögött,hogy,ha arranéztek azt hihették egy Trabigó távozott.Pedig csak ott járt Zorró! :=)) Első találkozásunkat csak tavasszal ,,szeretném" amikor a rolli szép kék lesz fehér oldalú gumikkal krómrafújt felnikkel,biztosítással a feleségem nevére/mégse az én tulajdonomon lőjjenek le akik szolgálnak s védenek/ no meg lámpák tükrök minden ami kressz és akkor mit tud csinálni?Szerined,szerintetek?Útvonalam a falunk,meg elviszem Matyóföldre nyaralni és megigértem a picinyemnek,hogy megmutatom neki a Magyar Tengert és az aranyparti pizzériánál beállunk a Harleyk mellé.Bocs,ha sok voltam!