buta adófizető Creative Commons License 2007.07.08 0 0 62
Kedse Fórumozók!

Lehetséges, hogy ez a hozzászólás nem ebbe a topicba illik.

ASKO bútoráruház a Savoya parknál.

Megközelíthetőség jó, választék van.

Eladási kultúra pocsék.

Életem párja kinézett egy gardrób szekrény és egy konyhabútor, melyek árban megfelelők voltak.

Beballagtunk az áruházba ahol nagyon sok vevő és a vevők létszámához képest nagyon kevés eladó volt.

Türelmes várakozás után (x óra) végre eljutottunk az eladóhoz akinek a kiválasztott konyhabútort össze kellett volna állítani.

Felírtuk, hogy melyik típusból hány darabot szeretnénk.

Az eladó számomra furcsa módon kioktatott, hogy neki így nem jó cikkszám szerint kell.

Hiába ajánlottam fel neki, hogy menjünk közösen a kiállított mintadarabhoz, ahol megmutatjuk melyikből mennyit szeretnénk.

Végül, mikor megjegyeztem, hogy nem a vevők vannak a bútoráruházért, az eladó megsértődve elment.

Életem párja ragaszkodott az általa kiválasztott konyhabútorhoz így kénytelenek voltunk maradni.


Az átélt inciidens után pihentetésként a már megvásárolt gardrób szekrény hazaszállítását akartam elintézni.


A szállítási részlegnél a helyzet ugyanaz sok vásárló, egy ügyintéző.

Itt is vártam soromra (x órát).

Végül hosszas várakozás után eljutottam az ügyintézőhöz aki egy hét múlva szombatra vállalta a szállítást.

Az összeszerelésre még a szállítás után 3 napot azaz keddig várnom kell.

Végül nagy nehezen éltem párjának sikerült rávenni az eladót, hogy állítsa össze a kiválasztott konyhabútort az elemekből, amelyeket talán 6 hét múlva fognak leszállítani a raktárba.

Az még jövő nagy kérdése, hogy a szállítók mikorra vállaják a hazaszállítást.

Öszegezve az ASKO-nál először és utoljára vásároltam.

Csak nyugodt emberekenk ajánlott hiszen itt is érvényes a türelem talán bútort terem.