Maxocska Creative Commons License 2007.07.06 0 0 128

Szerintem igenis minden kutyát kell babusgatni. És attól nem lesz szemtelen. Legalábbis nekem az a tizenegynéhány kutya aki eddig valaha nálam élt sose lett. Aki viszont úgy került hozzám, hogy sose babusgatták, és mindíg csak azt hallotta, hogy nem szabad, és rácsaptak, mindegy mekkorát, az totál elmebeteg volt, és hónapok kelleettek / kellenek mire valamennyire helyrebillen a kis lelke....

 

Szerintem lehet büntetni, NÉHA NAGY RITKÁN, ha végképp másképp nem megy, de a jutalmazás, dicséret sokkal többet ér, mikor valamit jól csinál.... Még egy kaukázusinál is.....

Én a kanomaz illatosútról hoztam ki, ahol leadták, hoyg kezelhetetlen, és emiatt ki se akarták adni. És láss csodát...csupám szeretettel, türelemmel a világ legkezelhetőbb kutyája lett, aki tűzbe menne értem, és minden kiállítást megnyertünk, amin ott voltunk, merthogy olyan nagyon próbál mindent tökéletesen csinálni, hogy megfeleljen..... De igen. Egyszer megbüntettem, Lenyomtam, mert utcán támadott egy keritésnél egy kutyára. De soha többé nem volt szükség büntetésre.

És igenis órákig babusgattam.... És sose lett szemtelen.

 

Én így gondolom...Persze nem biztos, hogy igazam van...

Előzmény: Törölt nick (127)