tubi2002 Creative Commons License 2007.07.04 0 0 210

ez a csapatkeveredés a briconokra jellemző. nekem tipesem van. amikor szedem össze a galambokat, ott van mellettem az "óra", s amikor a ládában a galamb, semmiperc alatt bepötyögöm, hogy melyik csapatba kerül. amikor szedem a gyűjtésen a galambokat, a csipet az anyaóra beolvassa, nem kell semmiféle oké-gombot nyomni, jöhet a következő.

 

nálunk az van, hogy én szedem, tartom az anyaórához, de mások viszik a szállítóketrechez a galambokat.

 

ez a tipes módszer szerintem jó, mert előre, otthon össze lehet állítani a csapatot. a gyűjtésen egy kicsit sajnálni szoktam azokat, akik hoznak mondjuk húsz galambot, s keresgetik a ládában, hogy melyik az első, melyik a második csapat, kis cetliket szorongatnak és ha az, aki a bricont kezeli, nem jól nyomja a gombot, a galamb kimarad a listából - erre nemrég volt példa.

 

érdekelne, hogyan lehetne valódi ellenőrzést bevezetni, ha adsz némi fogódzót, magam is szívesen részt vennék benne, az elterjesztésében is. úgy gondolom, karimax is dunakanyaros, akkor már ketten lennénk :)

 

 

Előzmény: geler (207)