Törölt nick Creative Commons License 2007.07.04 0 0 2290
En ajanlani tudom a Pozsony - Frankfurt Hahn - Faro utat, nagyon olcso ( a pozsonyi repter fantasztikus, tok keves adot es illeteket kernek, ugyanugy mint Frankfurt-Hahn-ban). www.ryanair.com
Mi ketten utaztunk nemregen es fizettunk 280 eurot osszesen, 2 csomaggal, illetekkel adoval egyutt. De ez csak akkor jo ha az ember hosszabb idore jon es ra tud szanni 1 napot az utazasra, illetve ha Algarve az uticel, mert Lisszabon pl. 3-4 oranyira van busszal/vonattal es ugy mar kicsit faraszto..
Ja ugyanigy letezik ryanair jarat Pozsony - Hahn - Porto utvonalon is, illetve Wizzair van Budapest es Hahn kozott, ami neha akcios 0 forintos repulojegyeket arul foleg osszel, az ubi-szezonban. En egyszer kifogtam egy ilyet, es ossz-vissz 5000ft-ot fizettem az illetekre es adokra. Aztan Hahn-bol van Ryanair Portoba/Faroba.
Egyebkent szuper uj gepeik vannak, 90%-ban nem kesnek el (pl. en fel oraval elobb beertem Faro-ba tegnapelott), kedvesek. Persze nem adnak kajat a repcsin, es horror arak vannak a reptereken, kiveve Pozsonyban ahol szinte minden "uditoen olcso" egy repuloterhez kepest. Pl. egy uveg viz atszamitva kerul 200 forintba, mig Fr.Hahn-on 2,10-2,50 eurotol a csillagos egig mennek az arak. (DE van vanillias kola.. yummy. :))
Előzmény: tomcsek (2288)