tamasi 48.-49. Creative Commons License 2007.07.03 0 0 8540
Sokat jelentett a kabókai útátjáró kibontás???? Kiegészíteném a véleményedet! AZ VOLT AZ ALAPJA AZ EGÉSZ LOPÁSI DOLOG BEINDULÁSÁNAK!!!!!!!!!! Miért? Ha jól tudom akkor 2001 - ben szedték ki az átjáróból a síneket. Javíts ki ha nem jól tudom, pedig valahova fel is van írva nekem a pontos dátum, de azt most nem keresem meg...! A forgalom 1999 - ben állt le és ( elvileg ) 2001 - ig nem nyúltak a vonalhoz! Ekkor kiszedték az átjáróból a sínt. Mindenki aki arra járt - még a hozzá nem értő emberek is azt gondolták hogy lefelé már soha többé nem megy vonat, tehát lehet lopni akármit... Ezen elv alapján a bátrabb enyveskezűek nekiálltak lopni, először csak kicsit - aztán vérszemet kapva mindíg többet, mindíg többet! Mostanra kritikus lett a helyzet, már csak az miatt is hogy a fák és a bokrok annyira benövik a pálya környékét hogy nem lehet meglátni azt sem ha valaki ott mászkál a sínek között. Ezt kihasználva a nem szem előtt lévő részeket támadják meg legelőször a tolvajok... Azt hiszem ezzel le is írtam mindent... HA VALAKINEK VANNAK SZEMÉLYES ÉLMÉNYEI AZ 1999 - 2002 ÉVEKRŐL LOPÁS TERÉN AZ KÉREM JELENTKEZZEN ÉS ÍRJON HOGY MIKOR LÁTOTT ILYENT ÉS HELYSZÍNILEG HOL! Köszönöm! Ez azért lenne fontos nekem, mert én 2002 - ben nem győztem fotózni a lopott részeket. Lehet hogy holnap este le is írom a 2002 - es ottjártamkori helyzetet lopásilag - hogy hol mi és mennyi hiányzott! Más! Megkérhetlek hogy lennél szíves felrakni a képeimet ide a topikba a vasárnapi gyaloglásom keretén belülieket?? Ha igen akkor küldöm őket mailbe! Erre mindenképpen választ várok! Feltennéd a képeimet? Egy másik vagy új hozzászólásban viszont betehetnéd azokat a mezőhídvégi épület képeimet amiket szintén elküldenék neked mailbe hogy lássa mindenki azt hogy mi történik az épülettel 1999 óta...! Ezt is köszönöm!
Előzmény: nidsz (8533)