Dark Angyal Creative Commons License 2007.07.02 0 0 685

A tudatlanság nem erény , kedves mókus...

 

CSak hogy ne halj meg hülyén: mi biztositottuk pl azt , amikor a politikai vezetés megadta az engedélyt , hogy az NDK-sok elhagyják az országot...

 

Amiért a GYula kitüntetést kapott a németektöl...de Te annyira korlátolt vagy, hogy az ilyesmit nem igazán értheted...azt sem, hogy az "átkost védeni" ekkoriban nem volt azonos minőség azzal, hogy Gyula vitéz 1956. dec. 08-án személyesen vett részt a Marx téri sortüzben és vér tapad a kezéhez...és mint pufajkás miket müvelt a gonosz ellenforadalmároknak tartott emberekkel...nem véletlenül tüntették el a személyi anyagát, ezt is tudom...

 

De Te nem, mert kevés információ alapján akarsz okos lennei...de ne oszd az észt, ha magad is rászorulsz...amilyen ostoba vagy, még le is irod, hogy én komenista rendszer kiszolgálóinak tartanék bárkit is....szavakat adsz a számba, holott ilyen kifejezést nem is használtam...semmi baj, a teféléket ez nem aggasztja különösebben, a lényeg, hogy okoskodhasson...

 

Egyik hozzászolásod üti a másikat...annyira hiteltelen vagy, hogy fogalommá váltál. A középszerüségednél csak az önmagad mások fölé helyezezésének vágya nagyobb...de nincs sem tudásod, sem tapasztalatod, sem érettséged ahhoz, hogy Te küldj el bárkit bárhova.

(Még pszichologushoz se. )Elöször gyógyitgasd magad, (mert van mit, ) , aztán akarj másokat...Tanulj még, gyarapodj.

 

 

Innen kiszálltam, mert nem óhajtok gilisztavadász boborjánokkal se társalogni,... akik nagy vehemenciával még önmagukat is beégetik, de semmit sem tanulnak...meghagylak titeket egymásnak, sopánkodjatok azon, hogy micsoda szörnyű és oktalan gyülölködés van a jobboldalon...

 

:))