The_Rev Creative Commons License 2007.07.01 0 0 1294
nem kell parázni, simán kibírható a dolog.... inkább azt mondanám, h első pár alkalommal kellemetlen lesz, és érezni fogod... olyan 2 éve gyantáztatok, ma már meg se kottyan... kb annyi,h ha intimhez érünk, és dumálunk, akkor a húzásnál inkább elhallgatok ;) kb. az is csak azért, h koncentráljak "ellen tartani" a bőrt :D:D

természetesen emberenként változó valszeg a dolog, fájdalom küszöb etcetc... (van olyan, h semmit nem érzek, aztán köv. alkalommal, még 10 perc múlva is érzem,h meg lettem tépkedve...) múltkor párhuzamosan volt egy csaj vendég is mellettem egy arcpakolással....honaljnál meg ilyeneknél mondta, h ez furcsa, se egy szisszenés semmi, simán dumálgatunk, mikor Ő egy karnál is feszeng már... aztán kozmetikus mondta, h most elhúzza a függönyt, mert megyünk lejjebb... erre a csaj mondta, h akkor majd most fülelni fog, ezt nehéz kibírni :D:D 10 perc múlva függöny vissza, mondta, h nem hiszi el, h teljesen leszedtük, alig lehet kibírni... kérdeztem megmutassam-e, de inkább elhitte :P:P:P

nekem a borotvával sem volt semmi bajom, csak 1-2 év után elég uncsi volt heti 2-3x borotválni, ezért kerestem egy kozmit, aki megcsinálta... eleinte a borotva miatt 1-2 hét után kezdett kibújni, mostmár a 2 hét az fix, aztán kezdenek kikandikálni...

pöttyre, benövésre neogranormon szvsz jó...

ha bp-i vagy, ez talán jó lehet: http://www.kairoinfraszauna.hu/ és itt le is írják, h miként megy a dolog...
Előzmény: Nick911 (1293)