apácska Creative Commons License 2007.06.29 0 0 296
mindenkit üdvözlök.ha tudtok segitsetek.én 37 éves ff vagyok és kb 6 éve refluxot állapitottak meg nálam.a jó hogy qvamatellel egész jól kordában lehet tartani a sav vissza áramlást.a baj hogy nagyon pontosan kell szednem,,szinte órára pontosan!de 11,,,és este 7 kor!ha ezt betartom akkor nincs baj,ha elmulasztom akkor nagyon erős égést érzek a garatomban ami még a gyogyszer beszedése után is csak orák mulva mulik el!néha előfordul hogy nem hat a bevett gyogyszer,olyankor vagy szenvedek vagy beveszek még egyet.a kérdés van e már valami amivel gyogyitani lehet ezt,persze mütétek vannak de az orvosom azt mondta szosem lehet rola amig a gyogyszer segit!igen csak az a baj hogy meddig jo ez a gyomornak???én atool félek hogy még káros következményei lehetnek,,pl rák!nem értek hozzá,és azt csinálom amit mondanak,,de vajon az jó??mit tegyek?jólenne már gyógyszer nélkül élni,,mivel nem vagyok már mai gyerek mi lessz ha majd más gyogyszereket is kell majd szednem?Tehát van tapasztalat?modszer?valami ami véget vet ennek?JA egyszer szedtem proba képpen a lampsaptol nevű gyogyszert,ez erős volt és csak egyet kellett szedni belőle,de a szedés elkezdése után egyhéttel egy rettentő erős hasmenés kezdődőtt amire elösször nemtudtak mit mondani,,igy jártam a wc re!aztán 2 hét hasmenés után abba hagytam a lamsaptolt,és mintha elvágták volna!igy vissza tértem a Qvamatel re,,és azota azzal kinlodok!köszönettel..NG.