CsRob1 Creative Commons License 2007.06.29 0 0 272
Köszi a választ. Csak hozzávetőlegesen, átlagos időt kérdeztem. A mesterek 3 hétre vállalták a munkát, már a kezdéssel is csúsztak, de sokáig állították, hogy e hét végére készen lesznek. A héten viszont egyre inkább tolják ki a befejezés idejét. Az igazi gond az, hogy a jövő héten tudnának jönni a villanyszerelők, a csőszerelők befejezni a munkájukat, de azt csak a festés után lehet. Közben várható a konyhabútor megérkezése is, amit nem biztos, hogy esetleg hetekig ingyen fognak tárolni...
A másik, hogy nálunk minden mester úgy osztotta be az időt, ahogy akarta, de az általa vállalt határidőt mindenki többé-kevésbé tartotta. Itt viszont már a kezdéssel is gond volt, aztán napokig csak egyikük jött egy másik munka miatt... Olyan nap pedig még nem volt, amikor esetleg tovább maradtak volna, hétvége pedig szóba sem jöhet... Félreértés ne essék, nem akarom beosztani az idejüket, főleg, hogy nem is tudom, hogy a glettelés-festés mennyi pihenőidőt igényel, de úgy gondolom, ha ők csúszhatnak a határidővel, akkor én is csúszhatok majd a kifizetéssel vagy felszámolhatok kötbért.
Előzmény: ponex (271)