duccika Creative Commons License 2007.06.28 0 0 536

 Sziasztok:)

Régen jártam erre, hogy vagytok?

Velem mindig történik valami...

  Titike ezt Neked írom! Ha valami nem megy le, ne eröltesd, és föleg ne hányd vissza, inkább ne is próbálkozz vele...

Nekem megakadt egy falat...öklendeztem, próbáltam kihányni, és jött hirtelen a kegyetlen fájdalom..senkinek sem kívánom...éreztem nagy baj van, azt hittem szétszakadt a a gyürüm meg a gyomrom odabe...vártam, hogy elmúljon, de helyette elkezdtem folyamatosan vért hányni...mondanom sem kell jó messze voltunk, éppen nyaralgattunk. Próbáltam húzni, de nem volt mese, félóránként öklendeztem a vért...hívtam a dokit, irány a korház,próbálták röntgenbe, kiengedték a gyürüt, de nem segített, mint legutóbb, hiába bíztam benne, készítették is a mütöt...

  Ez a "slippage" , a gyürüsök rémálma. Már aki hallott róla egyáltalán.A gyomrom felcsúszott a gyürü fölé, és nem tudott visszamenni. Mütéttel visszahúzták, és rögzítették, vagyis jó erösen levarrták, hogy ne történjen többé ilyen...

Iszonyatos a fájdalom.

A gyürüt nem vették ki, csak most ki van tágítva, ha begyógyulnak a gyomromon keletkezett sérülések újra elkezdk beszükíteni.

  Félre ne értsetek, még mindig nem bántam meg, hogy bevállaltam a gyürüt, csak ezután jobban vigyázok:) és ezt ajánlom neked is titike!

amúgy meg -38kg nál járok!