apácska Creative Commons License 2007.06.15 0 0 587

Üdvözlök mindenkit,és köszi a tippet.A helyzet az hogy három gyermekem van,a két fiu 9év,és 13 évesek,és a lányom aki 2 éves.A két fiunak semmi bajuk soha,viszonylag jól birják a megprobáltatásokat.Ami a hasmenést illeti álltalában akkor tör elő ha az országban is ilyen járványok vannak,és ha olvasol ujságot volt sok az elmult időben! Csak hozzánk késöbb ért ide,a fiam osztályábol 13 gyereket küldtek haza pár hónappal ezelött.Én azt hiszem a suliból hordják haza a bacikat,mert lehet hogy járvány már nincs de valaki mindig beteg!Mondhatnám ugy is hogy a suliba-oviba járó gyerekek a góc-pontok!Mindent összeszednek,és hazahozzák!A baj hogy mi is felnőttek elkapjuk!Hol az inmunrendszer?Millio féle baci,és virus van,de ugyérzem én és a nejem különösen érzékenyek vagyunk rá.A nejem még hányni is szokott,én csak ritkán.Tehát ha jol gondolom,akkor mit tegyek hogy ellenállobb legyünk,én nem hiszem hogy gén,vagy szervi baj lenne.Persze a gasztroenterologia lehet hogy tudna mondani vmit,csak az a baj hogy hetente kétszer rendel,akkor is 4 órát,és millioan vannak.ott végig ülni egy két éves gyerekkel aki 5másodpercet nem bir egyhelyben,az maga a pokol.A bacik lehetnek a felelősök,de van e valami ellenszer?PL az orvosok akik nap mint nap beteg emberekkel dolgoznak,ők miért nem kapnak el semmit?A lányom tavaly a Lászlo ban volt,hányás,hasmenéssel az is baci volt!Az ott dolgozokkal nap mint nap találkoztam,egy hétig !ők hogyhogy nem betegszenek meg,én és a nejem elkaptuk!Tehát sok olyan intézmény van ahol fertőző betegekkel foglalkoznak,és milenne ha ott is kidőlne mindenki!Összeomlana beteg ellátás!Kell lennie valaminek ami segit,csak nem publikus!Köszönöm a segitséget,és ha valaki tud okosat mondani,azt szivesen veszem.