Co2 Creative Commons License 2007.06.10 0 0 9916
Sziasztok!

Elérkezett a pillanat amikor már nem bírom tovább és veszek egy klímát. Kérdésem az lenne, hogy milyet.
Van egy kemény 10m2-es szobám keletre néző nagy ablakokkal és olyan kiugró része ez a háznak, hogy akár 2-3 oldalról is éri a nap(szoci panel remekmű).
Nálam elsődleges szempont az ár(sajnos). Olvasgattam, hogy nem éri meg üzletházláncba venni klímát. Ár szempontjából nekem ugye ez lenne a legjobb. Most láttam valami Hausemaister-t 50e-ért. Ezt még kinyögöm, a felszerelését meg megoldanánk házilag egy volt klímás ismerősömmel. Kérdés megéri ez így, ha nem kéne egész nap mennie. Vagy nézzek esetleg egy olcsóbb kínai márkás klímát 70-80ért? A beszerelében sajna nagyon favorit a házi munka, mondom azért lesz egy segítség aki csinált ilyeneket, mert 40-50ezer nagyon drága. Anyagköltség sokkal olcsóbb, tudom garancia(hát ez kérdéses), de ha olyan oldalról indulok, hogy olcsó klíma olcsó beszerelés ha megy 1-2 évig rendesen utána akár az egész lakás klímásítása már mehetne szakszerűen rendes termékekkel, akkor talán megérné.
Vélemények?

Remélem nem túl láma a kérdés! Válaszotokat előre is köszönöm!