Klondyke Creative Commons License 2007.06.08 0 0 1712

Doktor Úrnak és dcarter 4-nek köszönöm a választ a kérdésemre. Azt hiszem belefogok vágni a dologba és lesz ami lesz.

Veolia nekem a szőrtüszőgyulladási sebekre nagyon bevált a Cicaplast nevű krém amit a gyógyszertárban lehet kapni vény nélkül. De szerintem ne nyomkod és piszkáld őket mert akkor csak még rondábbak lesznek (tapasztalat). Próbáld ki ezt a krémet és szerintem egy időre szüneteltesd a szőrtelenítést. Véleményem szerint egy sebes szőrtüszőgyulladásos bőr rondább mint egy szőrős bőr. De szerintem ez az egész szörtüszőgyulladás hajlamtól függ. Egyik ismerősöm epilálta borotválta mindent csinált már a lábával és soha nem volt szörtüszőgyulladása, nekem meg tökmindegy mit használok ígyis úgyis piros lesz. Jah és nehogy megvegyétek a Veet szőrbenövés elleni krémét mert nem ér semmit, ráadásul nem szívódik be rendesen és elég zsíros érzés a bőrőn emelett elég drága is.

Ezekről az otthon használatos készülékekről sincs túl jó véleményem. Barátnőm ugyanilyen gonddal küszködik mint én és ő vett valami ilyesmit, de meg is bánta. Olcsó húsnak híg a leve. Manapság egy a szőrtelenítési dolog alapvető lett. Szinte már mindenkitől elvárják h szőrtelenítsen. Már 12 éves sőt már hallottam fiatalabb egyénről is aki szőrtelenít. Nemrég a Nők Lapja oldalán olvastam egy cikket amiben egy 10 éves kislányt csúfoltak mert szőrős a lába és mondták neki az osztálytársai hogy miért nem gyantáztatja. Szerintem ez azér már túlzás......

Tehát szerintem azok a cégek akik ilyen olcsó hazavihető szőrtelenítő gépeket reklámoznak kihasználják a kétsébeesett szőrproblémával küszködő embereket. Hiszen valljuk be szinte mindent megtennénk azért hogy szép sima egészséges legyen a lábunk...

A szépség mindig is nagy üzlet volt most pedig méginkább, hiszen olyan szinten manipulálnak minket. Minden azt súlykolja belénk hogy törkedjünk arra hogy olyanok legyünk mint a tévébe vagy a plakátokon szereplő nők....

Szerintem olyan legyünk amilyennek mi el tudjuk magunkat fogadni.