Törölt nick Creative Commons License 2007.05.21 0 0 1422
Szia mindenpisis lánynak és fiunak!Mióta kórházban voltam,már jól kipihentem magam,és koránkelő lettem!Igy van ez most is!Elővettem a kedvenc pelenkám,[egy klassz,bolyhostürcsi],és ide ültem a gép elé,olvasgatni,bepisilni,és fel izgulni!Szal olvasom a történeteiteket,és pisilek,egy klassz fehérnemübe.Krémszinü.Lassan teszem,mert élvezem,ahogy cseppenként árasztja el a heréim,és a fenekem,ez a mesés illatu aranysárga,forró nedü,amely mindjáónkat megmagyarázhatatlan,és leirhatatlan élményekbenrepit,már születésünk óta!pisilek,és élvezek!Élvezve pisilek!Át ázott a fehérnemüm,nembaj!engedekmég egypicit!Elönt a forróság.Elönt a kéj vágy!A pelenkám is át ázott!Magamhoz szoritom!Hagyom engedem,hogy körbe öleljen a lágy a bolyhos és forró,illatos nedüm,amely belölem csorog!Ugy csordogáll,ahogy én szeretném!llllaaaassssaaannn,cseeeppeennkkééénnnttAz én nedveim,az én élvezetem!Az én forró,és illatos kéj nedvem!Most én irányitok!!! végre én irányitom,a szervezetem.és nem ő engem!oly sokszor ő a testem, a bensőm irányit,engem,és nekem engedelmeskednem kell mert meg büntet!Meg fájditja pl a fejem,vagy éhes lessz mikormég nincs rá időm,vagy fel állitja a cerkám,mikor utazom a villamosonn,és mindenki sejti mibajom van!végre revansot veszekÉn szabályozom milyen ütemben élvezzen !A saját nedvem,a saját pisim,ugy csepeg ahogy szeretném, ahogy akarom! jézusom!Szerelmes lettem a saját nedveimbe? csak neeem??De igen!igen is szeretem, a pisim!Szeretem az illatát,a melegségét,szeretem a szinét.Szeretem hogy nem nyugszik,és meg állithatatlanul is utat tör magának!Mát át ázott a bugyim, át ázott a pelenkám!Afenekem és a heréim öröm mámorban tocsognak a forrópisis holmim alatt!Nem nyugszom,és pisilek!Bepisilek!Bepisiltem!Mert élvezem,mert megtehetem,mert beakartam pisilni,mert imádokélvezvebepisilni,mert imádom,hogy a pisim önállo életet él,és nyugtalanul tör elö fogságábol,és csak folyik folydogáll.és nem áll meg a pisis holmijaimban hanem csordogáll lefelé a combjaimon,végig simogatja a lábam,a talpam,és lassutócsát hozva alattam gyülekezik.és vár valamire!De mire?vagy kire?Ó már tudom is!! A társát várja!A szintén forró de sürübb édes tej illatu ragacsos társát,amivel együtt még hatalmasabb a kéjj még mocskosabb leszek,még ragacsosabb de kit érdekel ez most?Kitörődik a ragaccsal a mocsokkal mikor feltartózhatatlanul tör utat magának,és össze ránditja az izmaim,a szivem a lelkemés elárasztja a fenekem!pisilek és élvezekÉlvezek és bepisilek!Akét nedü összekeveredik a bugyimba!benyulok és játszom vele!szétkenem magamonn.szét a heréimenn a combomon,és élvezem hogy talán már ettől mocskosabb nem is lehetek ma reggel,de kitörődik most ezzel mikor csupa pisi vagyok,és ragadok az ondómtól?Ragadok a mocskomtól,de ez a mocsok kielégitett meg nyugtatott,és el lazitott,és boldogvagyok,hogy a ma reggeli élvezetem leirhattam nektek! irjatok ti is!