ilovethisgame Creative Commons License 2007.05.20 0 0 253
2007. május 18., P 11:07 ( Utolsó módosítás: 2007. május 18., P 11:17 )
Még felléphetnek a dobogóra
Öt mérkőzésen tíz pontot szeretnének gyűjteni, ami elég lehet a harmadik helyhez. Ősszel. Gól nélküli iksz [.pdf - 34KB]

Különböző motiváltságú együttesek lépnek pályára szombaton 18 órától Tuzséron. Amíg a 42 ponttal 5. helyezett házigazdák a dobogós pozícióért hadakoznak, addig a 13. helyezett, 23 pontos jászapátiak a bennmaradásért küzdenek.
Tuzséri hajrá

Május 19., 18: – Jászapáti (o.)
Május 26., 18: – Szolnok (i.)
Június 3., 18: – Makó (o.)
Június 9., 18: – Vecsés (i.)
Június 16., 18: – Orosháza (o.)

– A létéért futballozik ellenfelünk, amely Szabó András vezetésével szervezetten játszik, minden riválisnak feladja a leckét. Nem lesz könnyű dolgunk, de egyértelmű, hogy nyernünk kell – morfondírozott Brekk János, a tuzséri szakmai stáb karizmatikus egyénisége.

– Horváth Péter kivételével teljes az Apáti kerete, nálunk a három sárgás Szilágyi Krisztián az egyedüli hiányzó. Túltettük magunkat a múlt heti vereségen, ahol jobban akartak a baktaiak. Előtte öt meccsen maradtunk veretlenek, most arra készülünk, hogy új szériát indítunk el. Úgyszintén öt bajnoki van még hátra, amire tíz pontot tervezünk, ezzel odaérhetnénk a dobogóra.

- Ladányi Tóth Lajos -

/fORRÁS: SZON.HU/

Mi az Ön véleménye?
16 hozzászólásoz van ehhez a témához.
Hozzászóló : sowos
19.05.2007, 17:03


re 19200684

az első hozzászólásodhoz. Az még csapat volt. a mostainak közül sokan cak a PÁLYÁN VANNAK. talán készülnek valamire, vagy valahová??????!!!!!!!.
Hozzászóló : sentinel01
19.05.2007, 14:36


Tuzsér

Az előbb talán rosszul jött le nem az új emberekkel van problémám a hozzáállással és ezért boszant hogy mióta tuzsérra érkeztek még lecserélni is keveset cserélték le őket, pedig hát a teljesítményük alapján simán lelehetett volna hozni őket. A Fodor Andris is új de ő ha a pályán van megszakad és akar ha nem is mindig jön össze neki minden. Mező láthatóan nem érzi jól magát jobbszélen. De ez van talán ha a szakmai stáb észrevenné ma hogy Szilágyi nem fog hiányozni. De ez lehetetlen mivel ők fő szponzor játékosai-
Hozzászóló : jjscott
19.05.2007, 14:36


sztem

Amugy egyáltalán nem értem a vezetőket,Révész Attilának nagyon sokat köszönhet a tuzséri focitársaság de sajnos ő az aki tönkretette az utánpótlást.Miért nem lehet felhozni évente 1-2 embert az ifiből,és miért kell idehozni a lélektelen focistákat?Igaz hogy nem most volt de a multkor az FTC elleni meccskor tiszta nevetséges volt hogy Pinkócit ültették le a kispadra,hogy ki volt az a nagytudásu aki ezt kitalálta nem tudom de elég szánalmas,nem igaz hogy ne mtudták volna felhozni az ifi kapusát mert ha neadjisten megsérült volna a kapusunk pl a 10percbe akkor nézhette volna az edzői páros Józsi bácsi teljesitményét meg hogy hányszor veszi ki a hálóból a labdát!!Babjakról meg annyit hogy már rég nem olyan mint régen,és pont hogy tűz ami már benne sincs!Mitrót és Fodort a kezdőbeeeeeeeee!!!!!
Hozzászóló : 19200604
19.05.2007, 14:04


jól látjátok

Igen jól látjátok, az újak nem igazásn szakadnak meg a pályán. A múlkor valaki Babják csapatba kerülését firtatta. Az igaz, hogy nem mindig sikerült kiemelmekdő teljesítményt nyújtania Babának, de benne legalább meg vana tűz. Ha még 10 olyan ember játszott volna a Szpari, illetve a Bakta ellen, akkor biztosan nem fekszünk le.
Hajrá TUZSÉR!

Kiváncsian várom, hogy a mai meccsen milyen teljesítményt nyújtunk, rend lesz-e a fejekben!
Hozzászóló : sentinel01
19.05.2007, 13:03


re

igen rájuk gondoltam.
Miért baktán szerinted ki volt? Ádámszki gól helyzetbe sem került mig Dancs a pályán volt. Nézd meg a második félidőben.
Hajrá Tuzsér!!
Egyébként kb. megye I. óta láttam szinte minden mérközést. És a régi játékosok mellett teszem le voksom, mivel az újak sajnos nem jobbak semmivel.Ha bármelyik is kimagasló teljesitményt nyujtana elismerném.Mer nem egyének a csapat számit.
Hozzászóló : jjscott
19.05.2007, 12:30


,

gondolom Baka,Szilágyi,Kóka
Hozzászóló : berezuckij
19.05.2007, 11:37


sentinel

Ki az a 3 új játékos, akire gondolsz?
Hozzászóló : jjscott
19.05.2007, 11:08


-

az igaz hogy a 3 uj játékos mindig fenn van ha kell ha nem,de az viszont már nem hogy Dancs Béla volt a legjobban védekező játékos.
Balogh Z-Csobán,Mező,Cséke,Baka-Mitró,Kóka,Fodo r A.-Iván-Krajcz,Minyin(Gergely)
Hozzászóló : sentinel01
19.05.2007, 10:23


remény

Remélem a mai mérközéséen nem megint a lélektelenül játszó csapatot látjuk.
Valamint a mesterek nem a legjobban védekező játékost fogják lehozni (vagy nem véletlen pl Baktán Dancs).szezon eleje óta mindig csak azt halljuk csaptban nincs biztoshely, de sajonos van a három új játékosnak mindig és minden körülmények közt a pályán kell lenni. Előfordult miattuk az is hogy a csaptban nem volt fent a pályán ballábas játékos. Itt csak régi játékosoknak kell bizonyitani ld.Baba,Iván,Mitró, Dancs, Gergely. Pedig ezek a játékosok szívvel játszanak amit a három új szerzeményről nem modhatunk el. De őket minden meccsen láthatjuk ha jók ha nem. Nekik már nem kell bizonyitani ugye?
Igen a lent leirt kezdő jó lenne. De sajnos ez már nem lehet. És ezek közül minden játékos volt tuzséron.
hajrá Tuzsér
Hozzászóló : berezuckij
18.05.2007, 20:54


jjscott

nem tudom.
Hozzászóló : jjscott
18.05.2007, 20:27


:o

akkor hol véd ha véd???
Hozzászóló : berezuckij
18.05.2007, 20:15


jjscott-nak

Sanyi már nincs Kisvárdán.
Hozzászóló : jjscott
18.05.2007, 19:10


-

ezek között olyan is van aki már rég nem is Tuzséron játszik meg nem is játszott.
Balogh Z.-Csobán,Mező,Cséke,Baka-Mitró,Kóka,Fod or A.-Iván-Krajcz,Minyin !!!
Lakatos Tamás és Spekker még beférne a csapatba,Fintor Sanyi ezért elmehetett Kisvárdába hogy a kispadon üljön,de elszurta saját karierjét !!
Hozzászóló : berezuckij
18.05.2007, 18:11


vélemény

Úgy gondolod, hogy ez a csapat jó lenne? És hol vannak az újak? Nem teszed be őket?
Hozzászóló : 19200604
18.05.2007, 13:33


legyen a kezdőcsapat

Hamar Zs. - Mitró, Mező, Dancs B. - Csekszi - Latyi, Baba, Iván A., Speki - Geri, Balu
Hozzászóló : sowos
18.05.2007, 12:24


szerintem

szerintem szilágyi nem fog hiányizni!!!!!