Törölt nick Creative Commons License 2007.05.19 0 0 1418
Szevasz!ssssszevasztok mindenkinek!Nagyon kedves tőled hogy igy,reagáltál a levelemre!Egy okkaltöbb hogy szeretem ezt a fórumot! nagyon kedves emberlehetsz,akár fiúvagy,akár hölgy!Szót fogadok neked,és pihengetek+olvasgatok!Hála nektek!sajna még elég kába vagyok,mert erős gyógyszereket,kell szednem,és ettöl olyan agyon kokózott,fejemvan!Leirom egy titkom! Azért ara nem voltam ám beteg,hogy ne hódoljak a kedvenc játékomnak!A kórházban,össze jöttem,egy nagyon kedvesés picit dundi nővérrel!beszélgettünk,erről arról,mikor elhivták tölem,hogy egy néni bepisilt és tisztábakell tenni.Mikor vissza jött,mondtam neki,ó teszegényke,naponta milyensokat kell pisis dolgokat cserélgetned,mire ő Á Nesajnálj!Megsugom neked én ezt még élvezem is,mert,tetszik a pisis nőket fiukat tisztába tenni!Azt hittem ott a helyszinen bele élvezek a pizsimbe!Innentől kezdve,szinte semmi másról nem akartam beszélni vele,csak a bepisilésről!Persze én tettem a butát!Hét közepén,a két betegtársam,haza engedték, és egyedülmaradtam a kórterembe!Mondtam neki,mostmár,a szobában is maradhatunk ugysem halja senki!Bejött,a számitásom,és teljesen szabadon dumcsiztunk,mikor délutánelhúznak haza a dokoik,meg a főnővérek!Persze a fő témám mindég a bepisilés volt!Egyszer csak megszólalt,hogy "figyi,ha ennyire tetszik,miértnem próbálod ki,,?Azt hittem azonnal bepisilek,de még mindég tettem a butát,és mondtam hogy azértnem mert biztosann ki nevetnél,és nincs is mibe össze pisilni magam!Azt mondta,ha ő is bepisil megteszem!Akkora igent mondtam hogy mégtalán a prof is meghallota!Meg beszéltük hogy másnap össze hozzuk a dolgot,és hozni fog jósok bugyit hogy legyen mibe pisilni!másnap még több beteget engedtek haza,igy aztán maradt jósok időnk a szórakázásra!először azt játszottuk,hogy ő mint nővér majd meghőmérőz,és rendbe teszi az ágyam,de már nagyonkell pisilnie,énpedig mindég kitalálok valami nyafognivalót és már nemtud kimenni hanem összepisilimagát előttem,és meg kér hogy vegyemle a pisis bugyiját,törölgessem meg,majd ő kezd el vizsgálgatni engem,énpedig nyafogok hogy jaj nővérke engedjen ki mert össze pisilem az ágyat,mire ő nem enged ki,mert bekell fejezni a vizsgálatot,én pedig bepisilek az ágyamba!Mondanom sem kell,egy vagon bugyit pisiltünk össze három kórházi matracot,és rengeteg felnőtt pelenkát![töbször szeretkeztünk is,és jópárszor magömlésem volt,amit egy picit szégyeltem,hogy nem tudok uralkodni magamonn,]de gyerekek azt az élményt leirnisem tudom,milyen csodálatos látvány volt a hogy egyre nagyobb folt terjeszkedett a nővét egyenruhája alól,és folyt végig a feszes combjain,vagy ahogy a rövid szoknyája alol ki bugyant az elsö pisi csepp!mikor el köszöntem tel számot cseréltünk,megdumcsiztuk,hogy nálam folytatódik a dolog,és büszkén mondhatom, hogy végre nekem is van kivel pisis dolgokat játszani!Ha lessz folytatása,azt is meg irom nektekRemélem tetszett a kicsit hosszura sikerült irásom,és köszi nektek,hogy igyel fogadtok,és hogy ilyen kedvesen vártatok vissza!
Előzmény: oldman2 (1417)