Törölt nick Creative Commons License 2007.05.19 0 0 1416
Szia,mindenkinek!Én is itt vagyok,nem tüntem el.Kórházban voltam![homlok üreg+arcüreg mütétem volt]Nemtudom kiket tartotok kezdőknek[valaki azt irta három évesek],mint ahogy aztsem tudom,kik a nagy ágyúk[jóvolna közéjük tartozni]és kik a kis ágyúk!?Csak azt tudom hogymár irtó hiányoztatok,és mikor hazaértem a kórházból,az elsőutam a géphezhozott,és olyanjóérzés fogott el,ahogy kezdtem olvasgatni az irásaitokat,hogy még a fájdalmaim is elmultak!Szoval,nemis az érdekel hogy itt ki milyen rangsort ért el,hanem az a jó hogy ismét köztetek lehetek,és irhatok is meg olvashatok is.Ami egy kicsit rosszul esik vagy furcsán érint,az a KÉTELKEDÉSE EGYKÉT TAG TÁRSAMNAK!!! Az tény hogy én mindég őszintén ,és a saját élményeim irom le!! [ha kitudnék találni történeteket,regény iró volnék,és nem elektro müszerész] Nem egyszer elő fordult már velem,hogy leirtam egy bepisilős,történetem,és ugy reagáltrá valaki,hogy :jó a történeted,+tetszik is nagyon,de nem hiszem el,,! végül is már ez is siker hogy tetszett amit irtam,és hogy ki,hiszi kinem,csak a gyermek korimeséim végét,tudnám idézni"akinem hiszi járjon utána,,Szoval nem sértődöm meg,továbrasem, ha valaki nem hisznekem,és van is ismét bepisilős sztorim,amit nemsoká leis irok,csak az igazsághoz tartozik,hogy valóban össze kell szednem a gondolataim,mert nagyon nagyon jól esik ha vissza irtok,hogy tetszett az irományom![a mai napig is büszkeséggel tölt el,hogy pl : Mryia-t is én beszéltem rá hogy maradjon,és maradt is!!]Tehát nem eltünésről van szó és nem sértődésről,[a jelszavamsem felejtettem el]hanem ,egyszerüen csak az van hogy sok a dolga egyeseknek,és ahoz is ihlet,meg idő kell hogy össze jöjjön egyszaftos pisis történet,amit nagyörömmel osztok meg veletek,és azért is hálás vagyok amit ti irtok nekem,[nekünk]mindenkinek!Az Erátot,pl én is olvastam,és mikr ahoz a részhez értem,hogy "milenne ha.... akratlanul is összepisiltem az ágyat!másodéves voltam,és a nagyinál laktam,és emlékszemrá,hogy még ő vigasztalt,hogy ez másokkal is megesik.Tehát,itt vagyok,kórházban voltam,meggyógyultam,és irni fogok nektek,mert nagyon nagyon örülök hogy közétek tarozhatom,bepisilősökközé!!