Of
2007.05.18
0
0
381
Engem is hidegen hagy, nemzetközi zsoldoshadak küzdelme. Viszont így a VB-nek sincs sok értelme. Szeptemberben kéne rendezni, az NHL szezon kezdete előtt.
Előzmény:
Efendi. (380)