Efendi. Creative Commons License 2007.05.17 0 0 380

Én egy szóval sem mondtam, hogy nem volt jobb Kanada.

Viszont a sportban néha a rosszabbul játszó csapat is szokott nyerni. Néhány máshogy megítélt kiállítás esetén talán több lett volna az esélye a gyengébben játszó finn csapatnak, mint így.

 

Ui.: Engem meg az NHL hagy többé-kevésbé hidegen, mert érzelmileg nem tudok kötődni egyik csapathoz sem.

 

Hyvä Suomi!

Előzmény: Of (379)