Efendi.
2007.05.17
|
|
0 0
380
|
Én egy szóval sem mondtam, hogy nem volt jobb Kanada.
Viszont a sportban néha a rosszabbul játszó csapat is szokott nyerni. Néhány máshogy megítélt kiállítás esetén talán több lett volna az esélye a gyengébben játszó finn csapatnak, mint így.
Ui.: Engem meg az NHL hagy többé-kevésbé hidegen, mert érzelmileg nem tudok kötődni egyik csapathoz sem.
Hyvä Suomi! |
Előzmény: Of (379)
|
|