Of
2007.05.16
|
|
0 0
379
|
Azért ezt már nem kéne a bíróra fogni! Kanada az egész VB alatt jól teljesített, sajnos a döntőben is jobb volt. Én nem értékelem sokra a VB-ket, az egész arról szól, hogy kinek jut be kevesebb sztárja az NHL rájátszásába. A finnektől is nagyon hiányzott Koivu, Selänne, a Jokinenek, meg a 2 legjobb kapus. Viszont a kisebbik Koivuról nem hittem volna, hogy ilyen jó. |
Előzmény: Efendi. (378)
|
|