Gombócartúrné Creative Commons License 2007.05.16 0 0 7594

Na most az a vicc, hogy nekem nem szokott így kinézni a kezem.

Alapból jobban örültem volna, ha nem ezt a vénát szúrja meg (hanem ami "középen" van:), abból még a véradás is simán megy.

És tényleg nekem is fájt, mikor kijöttem, és olyan volt, mintha egy 2 centis gumilabdát belelőttek volna.

Aztán ahogy tűnt el a duzzanat, úgy lett egyre divatosabb a szine.

 

Pf, nem semmi a kutyád.

Egy kolléganőm kutyája a vakondokat pusztítja.

 

Juteszembe, nem is meséltem, van egy csipeszeslábú galambunk.

Biztos mondtam már, hogy állandóan ott szteppelnek ezek a szájbatekert galambok a szomszéd erkélyének a korlátján (vagy rosszabb esetben a párkányomon). Múltkor hallottam, hogy ennek a galamnak valami egész más hangja van, ahogy zörög. Kinéztem és akkor láttam, hogy a bal lábán egy facsipesz van. Azóta hangról megismerem, mikor megjön.

Basszus és megsajnáltam. Én, aki gyűlölöm a galambokat.

 

Tegnap leszaladtam Jekyll-be, akkor telefonált Gábor Magdinak, hogy a villamos elütött egy galambot, most mit csináljon?

Hát Magdi kapásból mondta, hogy hagyja ott a francba, de csak nem nyugodott. Később még visszatelefonált, hogy valami madármentő számot nézzünk a netről :)

A barátnőjük telefonon meg is kérdezte tőle, ér-e annyit az a rohadt tbc-s galamb, mint amennyit telefonra elköltött :)

 

Én meg kedves telkén találtam egy fél gyíkot. Valszeg a macska ette meg a 2 hátsó lábát és a farkát, pedig olyan szép zöld gyík volt.

 

 

Előzmény: Eavit (7593)