MrJones Creative Commons License 2007.05.14 0 0 4619
"Kudarckerülő, versengő vagy :))))) Kiderült."

Yeah, yeah dr. Frojd. ;)

"És bepipultál :))) (már többször is)."

Borulok, de nem borítanak. Téged viszont borítanak is, mert hurka vagy. :))))
(Nem vagy még hozzáedződve ehhez a terephez, ennyi az egész. Majd fogsz.)

"Úgyhogy ezt nem vetheted a szememre."

Már miért ne tehetném? Én csak egy civil vagyok. Ohne trajning. Ráadásul nekem sorfalat se köll állni, ugye...
Nekem lehet dühösnek lenni. Neked meg nem, mer' akkor rögtön megtuggyuk, mekkora selejtrendőr-e vagy. (Ami persze így nem igaz, mert eztet mink mindig is tuttuk, így már csak bebizonyosul.)

"É állandóna burkolt, rémes fenyegetéseket alkalamzol, hogy megrettenjek..."

Ez így igaz.
Be is szartál, mi??
Valld be!
VALLD BE BAZMEG, MERT KÜLÖNBEN...!!!!
( Valld be szépen. Neked is jobb lesz. ;) )

"(most bexartam a röhögéstől)"

Látom, félig-meddig szembe is sültél a tetteddel.
Node azért nem kell szégyellned, igenis a burkolt és rémes fenyegetéseim miatt vagy beszarva.
A kérdés az, hogy bevállalod-e?
IGEN?!!!!
VAGY NEM?!!!



"Mindezzel csak azt akarom mondani, hogy jobb ha egy téma megvitatásakor az ember inkább a problámra koncentrál..."

Héééé, hőőőő! Nem dolgozunk, ember!!!
Ez nem valamiféle konferencia, meg tárgyalás, meg brainstorming, megatökömtuggya!
Ez meccs. Kinek játék, kinek játszma!
Itt a fő feladat a szórakozás/küzdelem. Ha mellé épül is az ember, az már az extra nyereség.
A problémamegoldás meg háááát.... itt a Polidilin?... Új vagy még, no! Kizárólag ezért nem röhöglek körbe, hanem elmagyarázom mi a helyzet.
Itten nem oldunk meg kérlek semmiféle problémát, legfeljebb szóban. De legtöbbször még asse, csak ugatunk a problémáról. Vagyishogy verjük a habot, no.
Ezért aki itt akar bármekkora világot is megváltani, az vagy új, vagy idealista (= hülye).

"mint ha általánosító megjegyzéseket tesz a másikra, a képességei fikázása mellett."

Ühümm... biztos vagyok benne, hogy nem maradtam adósod. A többi meg a kamat vót.


"Mert ez mindenkit felidegesít. Még téged is Joda :)))))"

Bagoly mondja: "nikkem hulla!!" :pppppp .... ("de a kis izgágák beszólósait nem szereti. Amikor szikrázik a szeme én is elkerülöm") :))))

1. Én megtehetném azt is, hogy idegeskedjek is akár... :)
2. Nem csak olvasni tudok, hanem írni is. Még abban sem lehetsz teljesen biztos, hogy idegeset írok, vagy valóban ideges vagyok. (Volt itt olyan nick - egy ügyvédasszony -, aki épp ebben akkora profi volt, hogy jó darabig át tudott verni... Sajnos töröltette a nickjét.)
(És van itt egy másik kedvencem is, aki tán még "él". Ő viszont azért veri át a népet, mert nem veri át, hanem valóban szénné röhögi magát a vén csibész. Mellesleg teljes joggal, mert amúgy nagy ász az öreg.)

Nézz rá erre a nickre, Madár...
Lassan hat éve firkálgatok itten. Ez ezen a pályán IS elbaszott hosszú idő, nekem elhiheted...

De ha már Joda mester... "Hatszáz évesen te ilyen jó bőrben nem leszel!:]" (A Birodalom visszavág)
Előzmény: feketemadár (4502)