Efendi.
2007.05.14
|
|
0 0
378
|
Nincs igazad, korántsem csak "arra szokták fogni".
De nagyobb baj, hogy egy kis szerencse, vagy frissesség, vagy egy nem-svéd bíró, vagy mittudoménmi megint hiányzott. Továbbra is: majdnem mindig érem, szinte sosem arany...
De akkor is Hyvä SUOMI!!!
(hajrá tesók!:) |
Előzmény: Haszika (375)
|
|