Efendi. Creative Commons License 2007.05.14 0 0 378

Nincs igazad, korántsem csak "arra szokták fogni". 

 

De nagyobb baj, hogy egy kis szerencse, vagy frissesség, vagy egy nem-svéd bíró, vagy mittudoménmi megint hiányzott. Továbbra is: majdnem mindig érem, szinte sosem arany...

 

De akkor is Hyvä SUOMI!!!

(hajrá tesók!:)

Előzmény: Haszika (375)