geriszu Creative Commons License 2007.05.13 0 0 377

igen, ennek ehhez tényleg semmi köze. Pl egy arg-fin focimeccsen nem tudok a finneknek drukkolni...szóval ez csak a szimpátián múlik. Nekem a finnek szimpatikusak, tehát nekik szurkolok. Neked meg a kanadaiak...Te meg értük szorítasz. Ennyi.

Győzzőn a jobb a csapat (...mondjuk a  finnek:) )!

Te hogy lettél can szurkoló?

 

Előzmény: Haszika (376)