geriszu
2007.05.13
|
|
0 0
377
|
igen, ennek ehhez tényleg semmi köze. Pl egy arg-fin focimeccsen nem tudok a finneknek drukkolni...szóval ez csak a szimpátián múlik. Nekem a finnek szimpatikusak, tehát nekik szurkolok. Neked meg a kanadaiak...Te meg értük szorítasz. Ennyi.
Győzzőn a jobb a csapat (...mondjuk a finnek:) )!
Te hogy lettél can szurkoló?
|
Előzmény: Haszika (376)
|
|