Haszika
2007.05.13
0
0
376
((Még annyit, hogy igazából anynit akartam mondani: nem tesók a finnek, mert ha ők igen, akkor elég sok minden más népre ezt el lehetne mondani! Na tényleg off, tőlem mindenki azt mond, amit akar:))
Előzmény:
Haszika (375)