Faramir74 Creative Commons License 2007.05.13 0 0 10
Gratulálok Magdinak a remek szerepléshez Friderika után másodszor került magyar a legjobb 10-ben, igaz a NOX is nagyon megérdemelte volna a sikert. Legalább a második legjobb szerb lány nert Ha MAgdi a szerb és Marija a magyar, akkor Magdi nyer A szavazás nemzetek szerinti, ezért sem itt sem a Miss World ben soha nem nyerhet magyar, mert mi vagyunk a világ legrosszabbul lobbyzó nemzete, és ez meglátszik És a zsüri szövegíró-díjáért is gra Az elődöntőben második lett Amit nem értek a beloruusz, aki a svéd után a második legrosszabb volt (az elődöntővel együtt a dán , osztráék, svéd után negyedik legrosszabb) hogy lehetett hatodik A harmatgyenge német, spanyol, angol is helyére került, viszont nem értem a tehetséges írek, illetve az euro-disco műfajban kimagasló DJ Bobo lepontozását (igaz e műfaj nem a kritikusok kedvence, de a spanyolok, beloroszok, oroszok mögött végezzen az unfair, ps én mindenevő vagyok és egyszerere tudom szeretni Magdit és DJ Bobot! A spanyolok és a belorsuszok nagyon cikikvoltak