Fandor
1998.10.09
|
|
0 0
27
|
bocs hogy kulhonbol beleugatok, ha akarnam sem tudnam nezni a Szomszedokat. Az utolso sorozat amit vegig kovettem talan a "Halal archivuma" volt, Gojko Mitic-cel, a langszoros Beisel-lel es Wojzinsky... Marek Wojzinsky-vel (ugy '85 kornyeken). Na szoval hogy konstruktiv legyek, hadd ajanljam figyelmetekbe alternativakent a "Mad about you" es foleg a "Seinfeld" sorozatokat. Talan otthonrol is elerhetok valamelyik muholdas csatornan (hm, csak gondolom nem eredeti nyelven, lederhosenul meg lehet hogy nem olyan tuti). Szoval foleg Seinfeld RULEZ! Virag dr. megvan meg?
|
|