Törölt nick
2007.05.12
0
0
366
persze Svedorszag - Finnorszag nagyon jo lenne.
Nummelin kituno powerplay-ban, ma is kicsit hianyzott. Igen, a csapatvedekes jol sikerult es Lehtonen jol jatszott.
Előzmény:
Ciani (364)