Törölt nick Creative Commons License 2007.05.12 0 0 366
persze Svedorszag - Finnorszag nagyon jo lenne.

Nummelin kituno powerplay-ban, ma is kicsit hianyzott. Igen, a csapatvedekes jol sikerult es Lehtonen jol jatszott.
Előzmény: Ciani (364)