Ciani
2007.05.12
|
|
0 0
364
|
Koistinen teljesen rendben volt, Nummelin egy ilyen kemény defenzív meccsen nem is biztos, hogy olyan nagyon hiányzott. Koivu és Selänne nélkül elég minimális a csapat kreativitása, viszont Lehtonen állat, Westerlund meg nagyon érti, hogy kell összerakni a csapatvédekezést. Jó lenne a svédekkel játszani holnap, van miért visszavágni nekik. |
Előzmény: Törölt nick (362)
|
|