Ciani Creative Commons License 2007.05.12 0 0 364
Koistinen teljesen rendben volt, Nummelin egy ilyen kemény defenzív meccsen nem is biztos, hogy olyan nagyon hiányzott.

Koivu és Selänne nélkül elég minimális a csapat kreativitása, viszont Lehtonen állat, Westerlund meg nagyon érti, hogy kell összerakni a csapatvédekezést. Jó lenne a svédekkel játszani holnap, van miért visszavágni nekik.
Előzmény: Törölt nick (362)