Nadi
1998.09.25
|
|
0 0
16
|
Ne vicceljetek má' !
Ott ahol Isura kiszabadítására pénzt gyűjt a falu lakossága ott természetesen fontos, hogy a Lenke néni meg az Alma vagy a Mágenheim család milyen porblémákkal küzd a Lantos u.-ban! Természetesen a limonádé brazil sorozatok sem jobbak ennél a színvonaltalanságnál. Avval is egyet értek, hogy a házmesterek számát nem lehet csökkenteni ilyen fékezett ha(t)bzású szappan operákkal. A szomszédok végén előadott, 1-2 mondatba sűrített okosságok - főként, amikor megszólal a nemzet lelkiismerete: Etus is - a legundorítóbbak.
|
|