wapdigit Creative Commons License 2007.05.11 0 0 116
sorry máshol is postoltam de beteszem ide is:)


írok már én is egy rövid szösszenetet mivel összegyűlt egy kevés sajnos:(

asszem 4 hete kezdődött.éles égős fájdalom halánték tájon majd szinte az egész jobb oldalamon de főleg halánték.
hétvége volt így orvosi ügyelet ahol közölték a torkomtól van.kaptam Sumamed anitbiotikumot.be is szedtem de gyanitottam fog áll a háttérben.panaszaim enyhültek is de felkerestem 1 magánkllinikát mivel kb 15 éve megfogadtam a sok szenvedés után(meg mivel tudtam milyen állapotban vannak a fogaim)altatásos kezelést szeretnék.
a panoráma röntgen és a fogász véleménye is lehangoló volt.
2 alsó hátsó bölcsességfog kihúz(sok nem is látszik már belőlük..eleve lukasan jöttek elő)
2 alsó hátsó asszem őrlőfog újratömés...az egyik(a fájós jobboldalim)győkérkezelése.
1 felső fájós jobboldali(megnemmondom hányas)valahol félúton az elsők és a hátsók között gyökérkezelése.
(én úgy gondolom 3 fogam is lehet a bűnös...a felső a jobb alsó őrlő és mellette a bölcsességfog)
+ full fogkőeltávolítás(41 éves vagyok)
a megjelenésemtől számítva 4 hétre kaptam időpontot.azóta ekg tüdőtöntgen vérkép minden megvolt.
aránylag el is voltam míg nem én barom május elsején a családdal megmásztuk Dobogókőt.
mire felértem(kapkodtam lihegve a hideglevegőt)zsibbadva lüktetett rendesen.
azóta napi 3-4 cataflam 50mg-én élek.
közben 3 napja visszatértem a klinikára a fájás miatt.kaptam Dalacin c 300-ast.
most ezt szedem 3. napja az immár szokásos 6-8 óránkénti cataflam mellett.

és várom a megváltó 22.-ét

az elmúlt pár napban az az érdekes, hogy nem is a fogaimnál érzek igazán fájdalmat.
a jobb halántékom fájdogál illetve mintha nyirokmirigy bajom lenne vagy torok.
a nyelésre az egész alsóállkapcsom is belefájdul.
ez vajon mitől lehet?