nagyon_laikus Creative Commons License 2007.05.11 0 0 36396

Dehogyis érthető inkább pont egyre zavarosabb. Megyünk a kakofónia felé és közben nem reagász semmit arra amit leirtam. Egyre több számomra fölöslegesnek tünő bonyolitást teszel bele amit már végigolvasni se nagyon tudok mert elvesztem a fonalat. Ugyanezt csináltad korábban is és ez idegesitő. Amikor meg már annyira tulbonyolitod hogy én fölidegesedek és netán azt mondom hogy ez micsoda egy ökörség akkor fölháborodsz. Ne juttasd idáig a dolgot szándékosan. Abban maradtuk hogy és egyetértettél benne hogy laikus számára reménytelenül rosszul magyarázol mert tulbonyolitod. Ha ebben továbbra is egyetértesz és nem pont az a célod hogy összezavarj és felbosszants akkor ne csinálj mondjuk az egyik rendszer szerint helyes rajzokat a másik rendszerben történő dolgok szemléltetésére. Meg ne vezesd be a fényórát ha nem kell mert minek. Ha tényleg meg akarsz értetni valamit velem (vagy mással) akkor pont elvenni kell az összes sallangot nem pedig még többet hozzátenni. Akkor a véletlen hiba is kevesebb lesz.

 

Ott van mondjuk amit leirtam. Abból nekem sokkal egyszerübb kiindulni. Nézzük a fényérzékeny lemezeket vagy akár a csöveket. Leirtam hogy hogyan fognak viselkedni. Azóta rájöttem hogy a csövek lényegében pont olyanok mint a mellékutcák.

 

Egyetértesz? Ha nem, akkor melyik részével nem értesz egyet? Miért?

Előzmény: Gézoo (36395)