szevia Creative Commons License 2007.05.10 0 0 185
Kedves Álomvilág,
Köszönöm hogy válaszoltál, (végre valaki, már azthittem kihalt mindkét matracos fórum:-)
Szóval az a helyzet, hogy nem a fa, vagyis nem az ágyrács, vagy az ágy nyikorog (jól kifüleltem-kipuhatoltam, /megnyomogattam kézzel is az ágyrácsot és külön a matracot, stb./mert nekem sem volt elsőre egyértelmű), hanem maga a matrac, egyfajta halk, de kellemetlen nyöszörgés-nyüszögésszerű hang..
Viszont jó hír, hogy aztán mikor megforgattuk (-ami elég nagy megpróbáltatás minden alkalommal, mert nincs rajta fogó, -erre is jobban figyelnék, ha most vásárolnék-) azóta elmúlt..
?? hogy ez mit jelent? pedig még nem is volt itt hivatalosan a megforgatás ideje. Azt sem tudom, amikor majd visszaforgatom újra fog e nyiszogni, vagy ez elmúlt neki.

Hát igen.. mást vennék ha most vennék.. bár a keménységét kicsit megszoktam már, a keresztcsontomat sem nyomja már, (vagy már nem figyelek oda?) stb.. de még most is vennék másikat, ha ezt el tudnám adni, de eddig nem sikerült.. Helyem meg nincs ezt hova tenni, ha fölösbe kerülne..
Üdv.
Szevia
Előzmény: Alomvilag (184)