geriszu
2007.05.10
|
|
0 0
361
|
na meg lett!!!
a büntetőkbe már nem bíztam. Kessel a bruinsban az első 6SO-ból 5-öt vágott az nhl-ben...most meg...
de nagyon örülök! remélem ez csak etetés volt az orosz meccs előtt, mert ha ez a max. akkor bronzért megyünk.
g. |
Előzmény: Törölt nick (360)
|
|