geriszu Creative Commons License 2007.05.10 0 0 361

na meg lett!!!

a büntetőkbe már nem bíztam. Kessel a bruinsban az első 6SO-ból 5-öt vágott az nhl-ben...most meg...

de nagyon örülök! remélem ez csak etetés volt az orosz meccs előtt, mert ha ez a max. akkor bronzért megyünk.

g.

Előzmény: Törölt nick (360)