geriszu Creative Commons License 2007.05.07 0 0 357

egyáltalán nem gond ez a 2 vereség. Most jönnek az amcsik...finoman fogalmazva verhetőek. Ha jól összejönnek a PP-k, akkor jöhetnek az elődöntőben az oroszok. Na ott kell venni egy mély levegőt...

(mondjuk addig el kell jutni :))

Előzmény: Efendi. (356)