geriszu
2007.05.07
|
|
0 0
357
|
egyáltalán nem gond ez a 2 vereség. Most jönnek az amcsik...finoman fogalmazva verhetőek. Ha jól összejönnek a PP-k, akkor jöhetnek az elődöntőben az oroszok. Na ott kell venni egy mély levegőt...
(mondjuk addig el kell jutni :)) |
Előzmény: Efendi. (356)
|
|