Efendi.
2007.05.07
|
|
0 0
356
|
A szlovákok mégse élőben adták (pedig még mindig az olvasható a honlapjukon) a svéd meccset. Az összefoglalóból is egyértelmű volt viszont, hogy (a 0-1 ellenére) egy cseppel se voltunk rosszabbak. A gól szinte már szokásos: Lehtonen berántott maga mögé egy kapu mellé tartó lövést... Eddig két komoly csapattal játszottunk a VB-n, két vereség jött össze, mégis azt mondom, lehet ebből még bármi. Most jön a (három) igazán fontos meccs. Hyvä Suomi! |
|