shalafi66 Creative Commons License 2007.05.05 0 0 1172
Nem bántottál meg, ennyi év fórumozással a hátam mögött csak akkor tudnak megbántani, ha én is azt akarom. Az, hogy valami nem ismert, és ezért nem használják, nem jelenti automatikusan, hogy az adott termék rossz. Marketing és egyéb vezetési hiányosságokra utal, azok pedig tényleg vannak. De legyen, foglakozzunk szakmai dolgokkal.. Egyvalamit mégis meghatároznak a jelenlegi szerszámok és a technológia, amit használunk (a nem kevés hozzánk köthető szabadalom, a meglévő "szellemi tőke"), ilyen hangszórókat más egészenbiztos, hogy nem tud készíteni. ;-) Főleg +-5% gyártási szórással. Nem kell itt vitatkozni, elég csak megnézni, hogy mire képes a Hivi és mire a H2000. Kész. Sztem majd akkor folytassuk ezt, ha ők is hozzánk hasonló precizitású mérésekkel dolgoznak. Ezeket, és a mélyközép hangszóróinkat nézve (a dómok egyelőre tényleg csak olyan Hivi szinten állnak :-), már jelenleg sincs szégyenkeznivalónk nem a Hivivel, de akár a Vifával szemben sem. És nem is nekünk kell megnézni, az ügyfelek döntenek. Mi ketten lényegtelen, hogy mit írunk ide.
Előzmény: atctrade (1171)