atctrade Creative Commons License 2007.05.04 0 0 1171

Bocsáss meg nekem,ha estleg megbántottalak,de én valahogy nem látom a hangszóróitokat egy nagyobb nevő hangfalban sem.Persze lehet,hogy most is tévedek.Azt viszont tudom,hogy a HIVI kiknek gyárt.A Swan hangszóró gyárat meg úgy gondolom komolytalan dolog összehasonlítani egy magyar ősrégi technológiával rendelkető manufaktúrával.Én úgy hallottam,hogy az egész géppark amivel a cégetek rendelkezik talán annyit ér,mint a bemutató termünkben lévő hangfalaink ára.De ha megint tévedek akkor segíts ki kérlek.Én a 17 alatt mióta kijárok elég sok gyárat meglátogattam.Lehet hogy te más gyárakat láttál,de én elszörnyülködtem a méretektől és a precizitástól.

Én azt kivánom,hogy még 100 évig csináljátok,de a szemellenzőt közben azért vegyétek le.

Megigérem,hogy én sosem fogok a termékeitekről rosszat írni.Nincs is jogom,mert nem is ismerem őket.Egyszer próbáltam a cégetekkel felvenni a kapcsolatot,de megízzadtam mire végre a tulajt kapcsolták.

A mi cégünk kb 20-szor akkora,de engem bárki felhívhat.A boltban hobbyból én szolgálom ki naponta vevőket.Amiért itt vagyok az is a hobym része.Én nem felejtettem el hogy honnan jöttem.Ezt másnak is javaslom.

No ennyi.

Szerintem ezek után inkább szakmai dolgokról legyen szó.

Előzmény: shalafi66 (1170)