szofi76 Creative Commons License 2007.05.02 0 0 2092

Biztos lehetsz benne hogy nem vagy egyedül azzal amit leírtál! Mi is kerüljük azokat a "hosszúhomokos" szállodaláncokkal, bazársorral teli üdülőhelyeket. Bárhol nyaralunk minden nap jövünk megyünk, néha útközben megállunk egyet fürdeni, aztán folytatjuk  a "felfedezést". Én is azon a véleményen vagyok hogy ha már az ember elrepül ilyen messzire akkor lehetőség szerint minnél többet lásson az adott országból. De tény hogy megpróbálunk jó szállodát választani, mert nekem ez is hozzátartozik a nyaraláshoz. Tudod mikor az ember egész évben dolgozik, rádásul nő és mos, főz, takarít...stb akkor kicsit jólesik ha legalább egy hétig azt érzi hogy kiszolgálják...

De ami Algarve-ban az elmúlt években szálloda és appartmanház építésileg lezajlott az valóban katasztrofális. Mikor először voltam Portugáliánban akkor egy utazási iroda által foglalt szállodában Quarteira helyen laktunk, na az nem áll másból mind többemeletes apartmanházakból és folyamatos építkezésből, aki ki nem teszi onnan a lábát egy hétig az valóban semmit nem látott Portugáliából. Én egyébként úgy tudom hogy néhány településen már bevezették az "építkezési stopot", hát reménykedjünk!

Előzmény: kölni (2080)