GoldenRetriever Creative Commons License 2007.04.28 0 0 214
Nekem is van a vaskeréken olyan pöcök amit mutattál,lehet azt kellene elfordítanom és akkor nem pörgött volna a bal kerék jobban.Nekem is öntött vas kerekem van hozzá,de sztem az enyém nem olyan zömök és nehéz,mint a tied sajna. Meg az én ekém a tiedet elnézve tényleg lehet hogy nem eke hanem valami más szerkezet, ettől függetlenül nem tudtam használni akármi is...Nem tudom mit csináltam rosszul. Amúgy végre megcsinálták a gépet,és dolgoztam is vele, de a végén megint felpörgött néha és leállt, megint eldugulhatott.Mondta a szereleő vegyek rá kis benzinszűrőt,persze én elfelejtettem és nem tettem rá, a tank meg nem lett kitisztítva. Ráadásul a berántózsinor visszahúzó rugója elötrt,ugyhogy most amig nem szerzek ujra nicns gépem,szerencse,hogy már nem sok volt hátra mikor történt,persze a kert leghátsó részében....:-(Rakok rá szűrőt,meg ezt a szart beszerzem és utána ha kiment belőle az a kis kosz akkor remélem már minden jó lesz végre.Jó lenne valahogy használni az ekémet vagy mit. Nem tudsz nekem a képeim alapján valamit segíteni, mit hogy....?
Előzmény: alfi13 (213)