Erzsébeti Creative Commons License 2007.04.23 0 0 158

A pontos helyét nem tudom megadni, mivel nekem nem az életcélom, hogy pontról pontra dokumentáljam, hogy ki mikor és mit nyilatkozott, ill. mit írt le.

De határozottan emlékszem, hogy saját megnyilatkozásban kifejtette, hogy  azért nem csináltak semmit, hogy megnyerhessék a választást, még úgy is, hogy ezzel a 2 évet következetesen végighazudják, és erre töménytelen menyiségű pénzt is költöttek. kb 2 E Mrd forintocska volt ez az összeg, de ezt te is tudod.

Ez nagyon sok pénz a mi kis magyar viszonyaink között...

 

Mondom nem emlékszem a pontos helyre, de vagy az ominóus beszédben volt erre erős utalás, vagy a róla szóló könyvben. Már nem emlékszem.

Gondolom, most, hogy nem hozok forrást erre akkor ez hiteltelen számodra. Sajnálom... Ha meg hoznák, akkor meg az lenne hiteltelen.. hát akkor meg így jártam.

De csak ha a formális logikát követed, akkor számodra is nyílvánvalónak kell lennie, hogy nem a véletlenek egybeesése az, hogy az első két évében ennyire elkúrta a dolgokat, és ennek nem látta az anyagi következményeit.

Mert ha nem látta akkor ez az ember agyilag alkalmatlan a posztra, ha pedig látta akkor meg morálisan alkalmatlan...

Sajnos csak ez a két választás van, és akárhogy nézem egyik sem erősíti meg a posztján ezt az embert.

 

 

Erzsébeti