Pityorka Creative Commons License 2007.04.23 0 0 149
Köszi szépen, de messze lakom, Debrecenben. Itt sajnos nem foglalkoztak vele érdemben. Tudom hogy mi a baja, szétszedtem a karbit darabjaira, meg is volt vetemedve, azt kiigazítottam, lereszeltem síkra, brigéciolos áztatás, meg majd polírozom belülről. A benzincsap is rossz, mert csepeg a benzin a zárócsap mellett. A gyújtás jónak tűnik, szikra van, meg be is indult, de nem pörög fel, meg állandóan felakad a tűszelep is. Hiába, rosszul megmunkált a karbi. Viszont, ha valahonnan lehetne keríteni hozzá olcsón tömítést, csapot az jó lenne. Nagy szükség lenne ilyen lelkiismeretes szerelőkre, mint amit Te is írtál.
Amúgy a gép 1988-as de a karbival már újkora óta baj volt. Na meg a gyújtás se volt teljesen ok. Állt hosszú ideig, sajnos nem sok időm van szerelni. Kapoptt új benzincsövet, bilincseket, gyújtógyertyát, így beindult, de nem működött rendesen. Most eldöntöttem, hogy szétkapom a karbit, és kipucolom, mondjuk sok dzsuva jött ki belőle az áztatás után. Ha érdekel valakit felteszek a karbiról képet is.
Előzmény: GoldenRetriever (148)