Törölt nick Creative Commons License 2007.04.21 0 0 1304
Köszönöm szépen a gratulációd,kedvesPeelóta![remélem jól irtam a neved]igen boldog vagyok hogyigy sikerült,az irományom![bevallom ekkora sikerre,nem is számitottam!]Mriya nak üzenem ha máskor is tanácstalanná válna irjon ide ,ill kérdezzen meg bátran,hátha ismét tudunk neki ugy segiteni,hogy le irjuk a dologról a véleményeinket, ő pedig épitkezzen belőle!Azért hizik ám a májam!Sikerült meg tartani egy ilyen édeskis pisis cunát,mint amilyen te is vagy![bocsánat]Kedves Peelóta! Ha ezt sport nyelven irnám akkor azt is irhatnám,hogy CSAPATMUNKA VOLT!!Ami igaz is!Tegnap irtam nektek egy aranyos kis levélkét,ami nem ment el!Azthittem szét verem a gépem,de nem ez történt.türelmet parancsoltam,az idegeimnek és kitaláltam egy klassz játékot![biztos tudjátok mit]Irtó érdekes ha bepisilek, a pisimmel együtt ki folyik belölem minden ami rossz ,minden feszültségem ami egéssznap felgyülemlett bennem,és szinte teljesen át változom!Számomra többet ér ezer aszpirintöl,ami ráadásuk még kemikália is tehát van mellék hatása!Igaz a be pisilésnek is!még pedig jóóó hatása!gyakran el is élvezek,és akkor pisi illatom is van meg,tejeskukorica illatom is ami olyan klassz hogy egésznap ezt szaglásznám!Egyszer azértmentem továb a metróval mert az egyik csajnak olyan klassz pisi illata volt,hogy azthittem meg kérem a kezét!szal számomra a pisinek illata van,és ez nem ugyan az,mint a húgy szag!Attol hányingerem volna,de mi pisi illatuak vagyunk ami külön egy feromon!Én nem szoktam magam "kinozni,, csak addig tartogatom,amég nem találok egy olyan helyet alkalmat ahol megtehetem!valami be inditja az agyam,és meg szólal bennem,hogy itt és most,és már csorog is az aranysárga nedü!Azt élvezem benne ,ha idegen helyenteszem,hogy ugy pisilem össze magam ,hogy nem veszik észre,mint pl a vonat,a busz metró stb-stb.nem untatlak tovább benneteket,és még egyszer köszi a gratulációt,és köszi neked édesem hogy ittmaradtál és irkálgatsz nekünk továbra is!