Szabó G. Zoltán Creative Commons License 2007.04.21 0 0 181
"Ez a " nem engedjük meg" jellemző a megnyilvánulásaidra és ez az amit nem lenne szabad megengedni!"

Nem tudom, hallottad-e már ezt a fordulatot: "föltéve, de meg nem engedve". Gondolom, nem, hisz' különben fölismerted volna, hogy ezt alkalmaztam itt is. A magyar nyelvben való pallérozottságod javítása érdekében elárulom, hogy ennek jelentése: "szerintem ugyan nem így van, de ettől most tekintsünk el egy pillanatra, és nézzük, mi következnék abból, ha csakugyan így lenne".

"Ez se csúsztatás ugye, hanem szerecsenmosdatás."
Nem, nem szerecsenmosdatás. Tényközlés. És sem azt nem tartalmazta, hogy nekünk mindent lehet, sem azt, hogy nem is azt akarta mondani.
bibercalmero jött elő azzal, hogy miléyen alapon jegyez egy ilyen javaslatot Arató, aki pedig... Na, ezen az alapon azt is kérdezhetné, milyen alapon írt alá egy ilyen javaslatot bármelyik MSZP-s képviselő, hisz korábban egy frakcióban ültek Zuschlaggal.

"Bezzeg aki az utcán volt és csak úgy ötletszerűen megalázták, megverték azon jót szórakoztok, igaz!"
Nem, nem igaz. Egyáltalán nem szórakoztam rajta jót.
Továbbá a kormány kezdeményezésére kivizsgálta a dolgot a Gönczöl-bizottság és eddig harminc-egynéhány rendőr ellen emelt vádat az ügyészség. merthopgy a "bántalmazás hivatalos eljárásban" bűncselekmény.
Úgyhogy ezt itt "ellenérvként" előhozni - na, azt hívják terelésnek.
Előzmény: kerekerdö (168)