Törölt nick Creative Commons License 2007.04.19 0 0 1299
Értelek is meg nem is!Kivánok nektek minden jót amit csak lehet,de.... Nem igazán értem miért -e bucsú!hisz ahogy irtad,meg találtad életed fontos személyét! Edddddig ok ! de miértnem tarthatnád a "kapcsolatot,, azokkal a barátaiddal akik eddig is,[tehát ő előtte is] meg voltak neked???? Ahogy irtad,a társad találtad meg,és nem az uralkodód aki innentől kezdve meg mondja a frankót !A magyarázata talán az lenne -e dolognak hogy meg untál minket és valahogy elkell[inteligensen] bucsuznod tőlünk!Ám én érzem ez nem igy van!Ha te tiszteled őt, ő is tisztelje a te szokásaid,is és a te titkos játékaid is,amelyet nem kötöttél minden ismerősöd nózijára!Hagyj meg magadnak mindent ami eddig jó volt,végyfel uj dolgokat ami neki jó, de továbra is légy ön magad,ésha néha ahoz van kedved hogy bepisilj,hát teddmeg!Atársa vagy nem a tulajdona! ha kedved van ,és meg érdemli avasd be!pisiljetekbe együtt.Ám ha ugylátod hogy ő erenem vevő,hát teddmeg nélküle.Ettől őmég nincs meg csalva,és csak annak a szenvedélyednek hódolsz amit már eddig is kedveltél!Légy ügyes,hozd be őt közénk,növelve ezzel is a bepisilősök táborát!Ám ha valóba ugy döntessz,hogy végleg el búcsuzol,hát bucsuzom én is tőled, és tudd,sajnálom....nem kellene!okát sem látom!Azt azért meg sugom neked hogy nem fogsz tudni leszokni -e meg magyarázhatatlan élvezetről soha,mert ez igy épült be a génjeinkbe,mi ezt élvezzük ugy mint mások a piát v a kokót,vagy a kukkolást,ésmég sorolhatnám az idők végeztéig az érveket,és a sokszor miáltalunksem megértett szokásokat,de nem teszem,mert aki nem értimeg hogy miért szeretünk bepisilni,az mást sem értmeg ,és én nem is szeretném elmagyarázni neki!esetleg talán egy szóval ide irom az egyik leg érthetőbb érvet:talán ilyennek születtünk,és aki minket választ,fogadjon is el ilyennek,és ha tetszik álljon be közénk!SZIA NEKTEK?SZIA NEKED?ÉS KÉRLEK NE MENJ ELL!!! Ámha még is hát jó utat az ismeretlenbe!BÁRHOVÁ IS MENJ TE ÖRÖKKÉ IDE FOGSZ TARTOZNI?ÉS MI VISSZA VÁRUNK!!